Dr.-Michael-Yeadon-810x500.png

Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer predpokladá, že do desiatich rokov budú digitálne meny v centrálnych bankách povinné

19
Kultúra smrti

Doktor Michael Yeadon, bývalý viceprezident a hlavný vedecký pracovník divízie pre alergie a respiračné ochorenia spoločnosti Pfizer a otvorený odporca politiky COVID, predpovedal, že bezhotovostná spoločnosť, v ktorej budú digitálne doklady totožnosti a digitálne meny centrálnych bánk povinné, vznikne do desiatich rokov.

V štvrtkovom rozhovore s vynálezcom a podnikateľom Stevom Kirschom Yeadon porozprával, ako využil svoje poznatky celoživotného profesionálneho vedca v oblasti výskumu, aby si spojil nezvyčajné aspekty epidémie COVID-19 a metódy využívané v boji proti tomuto vírusu.

Yeadon sa s Kirschom podelil o to, že zápasil s otázkou, prečo sa v prípade relatívne mierneho vírusu začali výluky s “obrovskými finančnými dôsledkami”, pričom si uvedomil, že hlavní “vlastníci aktív a kapitálu museli výluky podpísať”.

Dospel k “záveru, že kontrola je odmenou — digitálnej kontroly,” presnejšie, keď pozoroval spôsob, akým sa strach z vírusu využíval pri nariaďovaní očkovacích “pasov” pre prístup do podnikov na mnohých miestach sveta.

Upozornil, že v súčasnosti sa na národnej a globálnej úrovni prijímajú rozhodnutia, ktoré pomáhajú umožniť realizáciu konečného cieľa bezhotovostnej spoločnosti s digitálnymi pasmi nariadenými vládou.

Yeadon napríklad poukázal na skutočnosť, že Svetová zdravotnícka organizácia nedávno prijala certifikát Európskej únie’digitálny COVID-19, o ktorom Yeadon predpovedal, že sa v určitom okamihu stane plnohodnotným očkovacím pasom “”

Internetová stránka Európskej komisie uvádza, že 1. júla 2023 WHO “prijala” tento systém digitálnej certifikácie s cieľom “vytvoriť globálny systém, ktorý pomôže chrániť občanov na celom svete pred prebiehajúcimi a budúcimi zdravotnými hrozbami vrátane pandémií.”

Yeadon sa tiež podelil o to, ako jeho banka National Westminster (NatWest) nedávno oznámila, že obmedzí denný výber hotovosti na 250 libier. V polovici augusta jeden britský finančný portál zvýraznil špekulácie ďalších kritikov, že krok NatWest’nás všetkých “posunie stále bližšie k bezhotovostnej spoločnosti,” čo dokazuje, že Yeadon nie je vo svojich obavách osamotený.

Bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti Pfizer sa domnieva, že v budúcnosti budú ľudia “potrebovať nejaký prostriedok výmeny”, ktorý nebude “závislý od akýchkoľvek obmedzení”, ktoré budú presadzovať vlády.

Upozornil, že bezhotovostná spoločnosť s CBDC je “všetko, čo’je potrebné na to, aby sa odstránil každý kúsok vašej slobody.”

“Rozhodol som sa, že sa pod to nepodpíšem. A ak mi’povedia: ‘To’je koniec tvojho prístupu k peniazom,’tak nech sa páči. Som presvedčený, že tento stroj sa použije na zabitie mnohých ľudí, a ja’do tohto stroja nevstúpim,’ povedal Yeadon.

Kirsch aj Yeadon však predpovedali, že veľká časť obyvateľstva bude kapitulovať, ak sa vlády pokúsia využiť ďalšiu epidémiu infekčnej choroby na zavedenie spoločenských kontrol, aké sa použili počas epidémie COVID-19, čiastočne kvôli ťažkostiam pri vzdávaní sa činností, ktoré by si vyžadovali očkovanie, ako napríklad lietanie.

“Myslím si, že sa musí stať to, že do funkcií budú musieť byť zvolení ľudia, ktorí budú proti týmto veciam,” povedal Kirsch.

Yeadon sa domnieva, že na to je “príliš neskoro”, ale odporučil, aby si ľudia vytvárali vzťahy na mieste s ľuďmi, o ktorých vedia, že sa rovnako budú brániť akýmkoľvek budúcim tyranským nariadeniam.

Na otázku Kirscha, čo predpovedá, že sa stane v najbližších piatich až desiatich rokoch, Yeadon povedal, že podľa neho “nás čakajú povinné digitálne občianske preukazy” a bezhotovostné CBDC”, “ak ich nezastavíme”.” 

“Stratíme’slobodu,” dodal.