Vaccine_3-810x500.jpg

Ministerstvo zdravotníctva štátu Mississippi ponúka cirkvám a podnikom 1000 dolárov za zapojenie sa do vakcinačného programu COVID

15
Kultúra smrti

Státny úrad pre zdravie štátu Mississippi (MSDH) ponúka podnikom a cirkvám peniaze výmenou za propagáciu očkovania proti COVID-19 napriek pretrvávajúcim pochybnostiam o potrebe a bezpečnosti očkovania.

V pondelok MSDH prostredníctvom sociálnych médií oznámil, že podniky a náboženské organizácie môžu získať 1 000 USD za účasť na štátnom vzdelávacom programe Communities Conquering COVID.

“Program vyškolí zástupcov holičstiev, salónov, cirkví a náboženských organizácií ako komunitných zdravotníckych advokátov, ktorí budú poskytovať svojim členom a klientom osvetu a materiály o očkovaní,” uvádza sa v oznámení. Okrem školení budú účastníci podľa oznámenia distribuovať testovacie súpravy COVID a očkovacie materiály a pomáhať pri miestnych očkovacích podujatiach.

Mississippi republikánskeho guvernéra a zákonodarný zbor, ale pred júlom, keď federálny sudca intervenoval, bol jedným z dvoch štátov vedených GOP, ktoré neponúkli náboženské výnimky z povinnosti očkovania. Aj po tomto rozhodnutí MSDH stále vyžaduje, aby rodičia pred oslobodením svojich detí od školskej povinnosti absolvovali náročný proces udeľovania výnimiek, ktorý zahŕňa sledovanie “vzdelávacieho videa o vakcínach” a diskusiu so zdravotnou sestrou štátneho zdravotného oddelenia.

Mnohí Američania vytrvalo namietajú proti vakcínam COVID-19, ktoré boli vyvinuté a vydané v rámci iniciatívy bývalého prezidenta Donalda Trumpa’Operation Warp Speed v rámci frakciazvyčajného času času vakcín.

Federálny systém hlásenia nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) k 11. augustu uvádza okrem iných ochorení 35 911 úmrtí, 208 190 hospitalizácií, 20 623 infarktov a 27 414 prípadov myokarditídy a perikarditídy. Štúdia z apríla 2022 z Izraela uvádza, že samotná infekcia COVID nemôže plne vysvetliť čísla myokarditídy, napriek tomu, že sa všeobecne tvrdí opak.

Obhajcovia lieku Jab rýchlo zdôrazňujú, že hlásenia predložené do VAERS sú nepotvrdené, keďže ich môže predložiť ktokoľvek, ale USA. Centers for Disease Control & Prevention (CDC) výskumníci zistili “vysokú mieru overenia hlásení o myokarditíde do VAERS po očkovaní vakcínou COVID-19 na báze mRNA,” čo vedie k záveru, že “podhodnotenie hlásení je pravdepodobnejšie” ako nadhodnotenie.

Viac, VAERS nie je jediným zdrojom údajov obsahujúcim červené vlajky. Údaje z databázy Pentagónu’Defense Medical Epidemiology Database (DMED) ukazuje, že v roku 2021 došlo k drastickému nárastu rôznych diagnóz závažných zdravotných problémov oproti predchádzajúcemu päťročnému priemeru, vrátane hypertenzie (2,181 %), neurologických porúch (1 048 %), sklerózy multiplex (680 %), Guillainovho-Barrého syndrómu (551 %), rakoviny prsníka, (487 %), neplodnosti žien (472 %), pľúcnej embólie (468 %), migrény (452 %), poruchy funkcie vaječníkov (437 %), rakoviny semenníkov (369 %) a tachykardie (302 %).

Vlani v septembri Japonská vakcinologická spoločnosť zverejnilarecenzovanú štúdiu, ktorú vykonali vedci zo Stanfordu, UCLA a Marylandskej univerzity, v ktorej sa zistilo, že “štúdia spoločnosti Pfizer vykazovala o 36 % vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí v skupine s vakcínou”, zatiaľ čo “štúdia spoločnosti Moderna vykazovala o 6 % vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí v skupine s vakcínou,” čo spolu predstavuje “16 % vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí u príjemcov mRNA vakcíny.”

V decembri 2022 republikánsky senátor USA prof. Ron Johnson z Wisconsinu usporiadal diskusiu za okrúhlym stolom, počas ktorej právnik pre občianske práva Aaron Siri podrobnepodal údaje zo systému hlásení CDC’V-Safe, ktoré odhalili, že 800 000 z 10 miliónov účastníkov systému’alebo približne 7.7 %, uviedlo, že po injekcii COVID potrebovalo lekársku starostlivosť. “25 % z týchto ľudí potrebovalo pohotovosť alebo bolo hospitalizovaných a ďalších 48 % vyhľadalo urgentnú starostlivosť,” dodala Siri. “Taktiež ďalších 25 % okrem 7,7 % uviedlo, že nemohlo pracovať alebo chodiť do školy.”

Ďalšia štúdia tímu amerických, britských a kanadských výskumníkov, publikovaná v decembri minulého roka v časopise Journal of Medical Ethics, zistila, že povinnosť podávania COVID-u študentom vysokých škôl – relatívne zdravú skupinu s relatívne nízkym rizikom nákazy vírusom – spôsobujú oveľa viac škody ako úžitku: “na jednu zabránenú hospitalizáciu v dôsledku COVID-19 očakávame najmenej 18.5 závažných nežiaducich účinkov mRNA vakcín, vrátane 1,5–4,6 prípadov myoperikarditídy spojenej s boosterom u mužov (zvyčajne vyžadujúcich hospitalizáciu).”