LGBT

„Poď šíriť dúhu na školách“: Dúhoví aktivisti zháňajú študentov na šírenie LGBT propagandy

864
Kultúra smrti

LGBT propagandisti sa nezastavia pred ničím. S podporou európskych peňazí a Sorosových mimovládok plánujú indoktrinovať deti na školách. Ak nie štát, rodičia by takúto LGBT propagandu mali zastaviť

 

Keďže staré známe porekadlo hovorí „starého psa, nových kúskov nenaučíš“, liberálni ideológovia sa zamerali na tých najzraniteľnejších a najľahšie ovplyvniteľných – na deti a mládež.

 

Zháňajú LGBT propagandistov

Na stránke PRIDE Košice bol zverejnený inzerát na nábor ľudí, ktorí budú na školách šíriť LGBT propagandu: „Poď šíriť dúhu na školách. Prihlás sa do programu dúhové vzdelávanie,“ uvádza sa na plagátiku.

V popise sa ďalej píše: „Zdá sa ti, že sa na slovenských stredných školách vôbec nehovorí o LGBT+ témach? Že mnoho mladých ľudí nemá prístup k overeným informáciám? Že príbehy LGBT+ ľudí v školských osnovách chýbajú? Poď to s nami zmeniť! Prihlás sa do programu Dúhové vzdelávanie a získaj kompetencie, ktoré ti pomôžu urobiť tvoju školu dúhovou. Program Dúhové vzdelávanie si kladie za cieľ priniesť do škôl LGBT+ témy prostredníctvom rovesníckeho (peer) prístupu. Ten je postavený na partnerskom dialógu, príbehoch a práci s komunitou. Prostredníctvom dlhodobej práce so žiackymi a študentskými kolektívmi prinesie hlboký dopad na postoje mladých ľudí, prinesie teplé témy a bezpečnejší priestor pre tvojich spolužiakov a teba.“

Scitlivovanie rovesníkov

LGBT propagandisti, ktorých zháňajú by mali mať od 16 do 26 rokov , mali by študovať na strednej alebo vysokej škole. V inzeráte sa o požiadavkách na prednášajúcich doslova píše: “ Zapojíš sa do prípravy a realizácie kampane na scitlivenie rovesníkov.“

Ľudia, ktorých úlohou bude šírenie propagandy na školách sa najprv zúčastnia 13-tich dní školení základov dúhového aktivizmu, rozprávačstva (storytellingu), vedenia skupinových stretnutí a vzdelávacích aktivít.

 

Financie prúdia z EHP

Projekt ‘Dúhové vzdelávanie’ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou. Projekt realizuje Dúha na východe, o.z. v spolupráci so Saplinq, o.z.

Aj v tomto prípade má teda prsty Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorú založil pochybný ultraliberálny miliardár George Soros. Zarážajúce je však najmä to, že peniaze na tento projekt prúdia z Finančného mechanizmu európskeho hospodárskeho priestoru.

Európsky hospodársky priestor je integračné zoskupenie Európskej únie a európskeho spoločenstva voľného obchodu. Cieľom EHP je voľný obchod , sloboda pohybu, tovarov a služieb. Okrem obchodu však bolo toto zoskupenie zneužité na financovanie LGBT ideológie.

 

Na vládu sa nemožno spoliehať

Za normálnych okolností by takéto šialenstvo na školách zastavila vláda. My však máme vo vláde zmes liberálov a kvázi konzervatívcov, ktorí ale svoje hodnoty neobraňujú, práve naopak –  neustále ustupujú liberálom zo SaS a Za ľudí.

Keďže ministrom školstva je práve Branislav Gröhling (SaS), nie je možné očakávať, že by zastavil túto škandalóznu indoktrináciu detí na školách LGBT propagandou. A nezastaví ju zrejme ani premiér Eduard Heger, ktorý sa v minulosti hral na kresťanského aktivistu, no dnes koná tak , aby sa zapáčil liberálnym médiám.

Ochrániť svoje deti pred LGBT indoktrináciou môžu teda len ich rodičia. Je na nich, aby učiteľom a riaditeľom škôl, kde chodia ich deti dali jasne najavo, že si takéto prednášky neželajú.

Ľudia tiež môžu dať slušným spôsobom najavo svoju nespokojnosť s týmto zámerom na tento e-mail: robert.furiel@pridekosice.sk

Samuel Gdovin

DISKUSIA k článku