gay men wants to convert our childer

Zbor homosexuálov spieva: "Obrátime vaše deti, ideme si pre ne"

475
Milko Kostovič
Kultúra smrti

Aj keď skladateľ a textár kontroverznej piesne homosexuálneho zboru zo San Francisca - piesne dnes známej ako "Obrátime vaše deti, ideme si pre ne" - vyhlasuje, že ich skladba je paródia, posolstvo je dôrazné a jasné: Zvíťazili sme, sme nezastaviteľní.

Nejedná sa o paródiu. Reč je o politickej moci, ktorú zhromaždili LGBT sily a ktorá zaplavuje všetky aspekty americkej kultúry. 

Nie sú obeťami heteronormatívnej spoločnosti, ktoré by si vyžadovali akceptáciu alebo toleranciu; táto pieseň, zverejnená na sociálnych sieťach 1. júla - deň po mesiaci "pride" - je víťazným kolečkom a zároveň posledným varovaním. 

Jedná sa o arogantných dobyvateľov, ktorí napriek svojim post factum protestom dávajú najavo, že dúhová vlajka je pevne zakorenená v americkej kultúre. Odmietaním nemennej pravdy komplementarity vyvracajú vedu, prirodzenosť a morálku. 

Máme pre vás odkaz: 

Myslíte si, že skazíme vaše deti, ak sa naša agenda nedostane pod kontrolu. 

Fajn. Teraz sa už naozaj nemýlite. Obrátime vaše deti ... Skutočne niet úniku. 

Prečo by nevedomky vyhlasovali: "Skutočne niet úniku?"

Pretože taká je pravda. Transgender a homosexuálni aktivisti zdanlivo vyhrali túto vojnu. 

  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu na verejných školách, ktoré navštevujú. Väčšina učiteľov, správcov, školských rád a učiteľských zväzov je 100% na strane LGBT politických síl. Sú šíriteľmi LGBT propagandy. Učitelia, ktorí sa odvážia odmietnuť nazývať dievča chlapcom, alebo chlapca dievčaťom, rýchlo stratia svoju prácu
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v miestnej verejnej knižnici: Čítanie príbehov s "Draq Queen" má za cieľ, aby si deti zvykli na mužov oblečených v krikľavom dámskom odeve, stierajúc jasné čiary medzi mužmi a ženami v hlave vášho dieťaťa. Jedna drag queen povedala, že nevidí rozdiel medzi tým, keď sú deti s draq queen alebo so striptérkami či pornohviezdami
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v televíznej zábave pre deti - Disney dnes ponúka gay, lesbické a "nebinárne" postavy, rovnako Cartoon Network, Nickelodeon a PBS. Ako poznamenal predseda Rady pre výskum rodiny Tony Perkins, "producenti sa zrejme definitívne rozhodli, že zdravé rodinné príbehy sa musia stať zbraňou indoktrinácie". Príklady: Čas na dobrodružstvo (Cartoon Network), Káčerovo (Disney), Môj malý Pony (Discovery Family), Arthur (PBS), Hlasiťákovi (Nickelodeon), Clarence (Cartoon Network), She-Ra a princezny moci (DreamWorks), Andi Mack (Disney), Steven Universe (Cartoon Network), Star proti silám zla (Disney XD) a Gravity Falls (Disney).
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v športe. Každý jeden tím NFL, NHL, NBA a MLB organizuje "pride" podujatia a predáva "pride" tričká, čiapky a ďalšie predmety s dúhou. Tím Washington Nationals počas zápasu upriamil pozornosť na homosexuálne "zásnuby" a liga NFL vyhlásila futbal za homosexuálny
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v korporátnej Amerike, pretože takmer každá veľká americká a svetová korporácia naskočila na vlnu pro-sodomie a rodového zmätku. Viac ako 1 100 spoločností sa zúčastnilo posledného prieskumu Indexu korporátnej LGBTQ rovnosti, ktorý zorganizoval LGBTQ lobistický moloch organizácia Kampaň za ľudské práva (Human Rights Campaign). Celkom 767 spoločností získalo perfektné skóre.
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v armáde USA, kde dôraz na sexuálnu orientáciu a rodovú identitu dostáva prednosť pred vojenskou pripravenosťou.
  • Vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu vo vláde Spojených štátov, pretože prezident, jeho kabinet a náš demokratický kongres sú kontrolované politickými silami LGBT, rovnako ako sú pod palcom potratového priemyslu. 
  • A vaše deti nemôžu uniknúť normalizácii homosexuality a transgenderizmu v Katolíckej cirkvi kvôli veľmi mätúcim posolstvám, ktoré predniesol otec James Martin, hlavní preláti ako kardináli Cupich, Tobin a Gregory (a mnohí ďalší); a sám pápež František.

Táto pieseň je varovaním pre kresťanov a pre všetkých rozumných ľudí: Totálny útok na komplementaritu trvá už mnoho rokov a napriek tomu, že získal veľa priestoru, ktorý bol postúpený našimi súdmi, zákonodarnými orgánmi a mnohými dôležitými sociálnymi inštitúciami, LGBT lobby to nestačí. Nezastavia sa, kým nad kresťanstvom a inými náboženstvami nebude vládnuť sodomia a rozdiely medzi mužmi a ženami sa nevymažú.

Ich hlavným cieľom propagandy sú deti. Majte na pamäti: Poslednou hranicou, ktorú ešte musia prekročiť, je sex medzi dospelými a deťmi/adolescentmi, no už to majú na dohľad a mimo LGBT sveta je veľa mužov, ktorí by tiež chceli zrušiť právne zákazy pederastie a pedofílie. 

Ako už poznamenal Rod Dreher z magazínu The American Conservative’s

Podstatou toho je pohŕdanie, ktoré títo muži prejavujú voči rodičom, ktorí nepremýšľajú ako oni. Sarkazmus, ktorý hovorí, nech už je vaše náboženské presvedčenie akékoľvek, ukradneme srdcia a mysle vašich detí a nie je nič, čím by ste nás vy, sedliaci, mohli zastaviť. Už je to jasné. Už je to jasné pre nich a ich korporátnych spojencov. 

Dreher sa nemýli, keď hovorí, že pieseň odhaľuje pravdu, ale myslím si, že o to išlo stále. Neboja sa. Sú pyšní. A sú odhodlaní robiť presne to, o čom spievali.

Som bývalý člen homosexuálneho zboru, ktorý sa krčí pred textom - bojovým pokrikom - tejto piesne. Neodmietajte to. Nezabúdajte na to. Nedovoľte im, aby to len tak vymazali z pamäte.

 

DISKUSIA k článku