Rodič vybojoval pre svoje dieťa dočasnú bezpohlavnosť

04.07.2017CAN
572 6 4
Kultúra smrti

Kanadský rodič v súčasnosti 8-mesačného batoľaťa dosiahol pre svoje dieťa vymazanie kolónky pohlavia zo zdravotnej karty. Chce totiž, aby sa dieťa v budúcnosti o svojej rodovej identite rozhodlo samo. Informoval o tom portál BBC s tým, že to môže byť vôbec prvý takýto prípad na svete.

Dieťa menom Searyl Atli vlani v novembri priviedol na svet rodič Kori Doty, ktorý sa považuje za transgenderovú osobu, ktorá sa nehlási k mužskému ani ženskému pohlaviu. Teraz chce, aby údaj o pohlaví bol vymazaný aj z rodného listu.

K. Doty chce dieťa vychovávať tak, aby sa v budúcnosti, až na to bude pripravené, mohlo samo rozhodnúť o svojej identite. Dodáva, že po narodení dieťaťa doktori určujú pohlavie na základe pohľadu, čo však môže odporovať vnútornému pocitu daného človeka. Chce preto, aby toto rozhodnutie pripadlo výhradne na dieťa.

Pozn. editora: Kori Doty je pravdepodobne žena (na fotke zjavne kojí), ale s poctivou bradou, takže sa dá predpokladať, že je to matka na hormónoch. Myslíme, že je vhodné, aby ste sami posúdili ako vyzerá človek z ktorého sa nielen stala trans karikatúra človeka, ale ide zničiť život človeku, ktorý mu bol daný darom. Najprv sa hovorilo o ľuďoch, ktorí "sú uväznení v cudzom tele", teraz je to otázka pocitu a "voľby".

Civilizácia kolabuje pred vašimi očami. Útok na rodinu prebieha je v plnej sile. Pripomeňme si však prísľub Panny Márie z Fatimy: "Nakoniec moje Nepoškvrnené  Srdce zvíťazí"  Preto vo Fatime žiadala, aby sme sa všetci, celá  Cirkev, národy  i jednotlivci  zasvätili jej Nepoškvrnenému Srdcu. Je mimoriadne povzbudivé, že vždy v pohnutých časoch Cirkev na Slovensku vníma znamenia čias. Preto obnova zasvätenia. Tak ako v roku 1942, tak aj 5.7.2017.

Podobné články

DISKUSIA k článku