shutterstock_448638580-810x500.jpg

Tucker Carlson: "Barack Obama mal sex s mužmi a fajčil crack", keď bol senátorom

62
Kultúra smrti

Čitateľom odporúčame obozretnosť. 

Tucker Carlson práve vypustil bombu, keď dôrazne vyhlásil, že Barack Obama sa v čase, keď pôsobil ako senátor štátu Illinois, venoval homosexuálnym stykom a bral drogy. 

“V roku 2008 sa skutočne ukázalo, že Barack Obama mal sex s mužmi a fajčil crack,” tvrdil Carlson v diskusii s Adamom Carollom v podcaste.   

Bývalý moderátor Fox News citoval svoj zatiaľ nezverejnený rozhovor s Larrym Sinclairom, homosexuálom, ktorý ohromil národ počas amerických volieb v roku 2008. prezidentskej kampane, keď prišiel so svojím príbehom o dvoch minulých sexuálnych a drogových stretnutiach s demokratickým uchádzačom o prezidentský úrad.    

“[Sinclair] povedal ‘I’will sign an affidavit,’ a podpísal. ‘Dám sa ’vyšetriť na detektore lži,’ a urobil to,” vyrozprával Carlson.  

“‘Fajčil som crack s Barackom Obamom a mal som s ním sex,’” povedal Carlson, citujúc Sinclaira, a dodal: “To bola samozrejme pravda.”   

“Príbeh Larryho Sinclaira sa určite stal. Rozprával som sa o tom s Larrym Sinclairom. Rozhodne sa to stalo,”pokračoval Carlson a zdvojnásobil a strojnásobil svoje tvrdenie. “Tento príbeh, ak si ho podrobne vypočujete, je jednoznačne pravdivý.” 

“Nikto [v mainstreamových médiách] o tom neinformoval, nie preto, že by boli hákliví na sex alebo drogy, ale preto, že Obamova kampaň povedala: ‘Každý, kto o tom informuje, nedostane prístup k Obamovej kampani,’” pokračoval novinár. “Takže o tom neinformovali’” 

Sinclair svoj príbeh vyrozprával v roku 2008 

Osemnásteho júna 2008 Larry Sinclair usporiadal konferenciu s novinármi vo Washingtone, D.C.’National Press Club. Svoj príhovor začal priznaním, že v minulosti strávil istý čas vo väzení za falšovanie šekov a používanie ukradnutých čísel kreditných kariet. 

Sinclair hovoril o noci v novembri 1999, keď ho počas návštevy Chicaga vodič jeho prenajatej limuzíny predstavil vtedajšiemu senátorovi Barackovi Obamovi. Senátor bol otvorený “spoločenskému stretnutiu” so Sinclairom. 

Po tom, ako Sinclair Obamovi naznačil, že chce na večer získať kokaín, senátor sa dohodol na kúpe drogy za 250 dolárov, ktoré mu Sinclair dal. 

Podľa Sinclaira sa Obama vrátil s “8 guličiek kokaínu.”   

“Prehltol som pár riadkov kokaínu a krátko nato senátor Obama z vrecka vytiahol sklenenú valcovú fajku a balíček cracku,” povedal Sinclair.  

“Obama potom kokaín vyfajčil.” 

“Vykonal som felaciu na senátorovi Obamovi v limuzíne počas toho, ako senátor Obama fajčil crack,” dodal.  

“Nasledujúci deň sa senátor Obama objavil v mojej hotelovej izbe, neohlásený [a] nepozvaný,” spomína Sinclair. “Opäť sme požili kokaín a ja som vykonal na senátorovi Obamovi felaciu.”  

 

Obama: Obamovi: "Milujem sa s mužmi denne, ale v predstavách 

Tucker Carlson dodal ďalšiu vierohodnosť Sinclairovým’tvrdeniam, keď poukázal na list z roku 1982, v ktorom vtedy 21-ročný Obama píše svojej vtedajšej priateľke o tom, že “sa miluje s mužmi denne, ale v predstavách,” podľadenníka The New York Post, ktorý získal kópiu listu. 

“Pokiaľ ide o homosexualitu, musím povedať, že podľa mňa ide o snahu vymaniť sa z prítomnosti, o odmietnutie možno nekonečnej frašky pozemského života. Viete, denne sa milujem s mužmi, ale v predstavách,” napísal Obama Alexovi McNearu v novembri 1982. 

“Moja myseľ je do značnej miery androgýnna a dúfam, že sa mi to podarí ešte viac, až kým nebudem môcť myslieť v pojmoch ľudí, nie žien v protiklade k mužom. Ale pri návrate do tela vidím, že som bol stvorený ako muž, a fyzicky v živote som sa rozhodol prijať túto nepredvídateľnosť,” povedal mladý budúci demokratický prezident.