7d32b7583e2ef46749fa4aab5de2c92c-relationship-goals-lgbt-lesbian-family-goals.jpg

Deti LGBT rodičov vyrástli a prezrádzajú chorú skutočnosť

1,833
Milko Kostovič
Kultúra smrti

Keď si gayovia a lesbičky začínali osvojovať deti alebo sa k nim dostali cez darcov spermií, bola položená jedna veľká nezodpovedaná otázka: ako to ovplyvní deti pri ich dospievaní? 

Jedna žena dnes konkrétne hovorí o svojej skúsenosti vyrastať s dvomi mamami a jej svedectvo by vás mohlo šokovať. 

Millie Fontana, 24-ročná žena z Austrálie, sa podelila o svoj príbeh so stovkami poslucháčov na podujatí Australian Christian Lobby 2015. Jej 13-minútový prejav odhalil druhú stranu toho, aké je to byť "dieťaťom počatým prostredníctvom darcovstva" a je to skutočne zničujúce. 

"Vedela som, že milujem oboch svojich rodičov, no nedokázala som ukázať prstom, čo mi vo vnútri chýba," povedala Millie. Millie priznala, že vedela, že potrebuje otca, hoci to nedokázala artikulovať. Dokonca jej chýbal skutočný zmysel toho, čo znamená otec.

"Keď som začala chodiť do školy, začala som si uvedomovať prostredníctvom pozorovania ostatných detí a ich láskyplných pút so svojimi otcami, že mi naozaj chýba niečo špeciálne."

Keď Millie nabrala dostatočnú odvahu, začala sa pýtať svojich matiek, kde sa nachádza jej otec. Tu sa začali klamstvá. 

"Klamali mi počas školy. Bolo mi povedané, že nemám otca, alebo že vari nevedia, kto ním bol," uviedla. 

Millie uviedla, že ideológia, ktorú do nej matky tlačili, bola nespravodlivá: nútiť dieťa, aby prijalo niečo, čo nebolo úplne pravdivé z dôvodu, že sa rozhodli využiť darcu. 

"Keď sa rozhodli, ktoré časti mojej identity mi môžu odhaliť, tým mi niečo vzali. A kde sa ostatné deti mohli pozrieť do zrkadla, zosúladiť tieto chýbajúce časti a povedať: "Milujem svoje matky alebo svojich otcov", ja som tak nemohla, pretože  kto boli moji rodičia v mojich očiach, aby rozhodli, ktoré moje časti mi mohli odhaliť?"

Millie pripustila, že jej príbeh nie je taký, o akom často počuť, "pretože nikto nechce počuť o druhej strane dúhy. O druhej strane, ku ktorej nesmeruje pozornosť, ktorá nie je šťastná a ktorá prináša nesúhlasnú myšlienku o tom, aká by mala byť štruktúra rodiny."

Po tom, ako konečne stretla svojho otca v 11 rokoch, bola konečne schopná zaplniť prázdne miesto, ktoré pociťovala od narodenia. Jej príbeh je len jedným z mnohých, ktoré určite vyjdú na svetlo. Ako sa jej podarilo pôsobivo vysvetliť, ľudskú prirodzenosť nemožno poprieť politickou korektnosťou.

"My (deti párov rovnakého pohlavia) chceme naše matky a našich otcov," uviedla. "Nerozumiem, prečo spoločnosť tak tvrdošijne odmieta taký prirodzený koncept, ktorý je prijateľný v každej inej rodinnej štruktúre."

Toto je skutočnosť a je načase, aby sa niekto naozaj poctivo pozrel na to, čo by mala komunita LGBTQ robiť, pokiaľ ide o výchovu detí. Tu nejde o gayov, chcem upozorniť generála "Mad Doga" Mattisa: je mi jedno, s kým ideš do postele, len to prestaň stále predhadzovať mne a deťom vždy, keď dostaneš šancu. 

 

DISKUSIA k článku