0314.jpg

Politici reagujú na bezprecedentnú obhajobu pedofílie v denníku SME

392
Kultúra smrti

Po tom, čo denník SME v pondelok zaplnil svoj web článkami s pozitívnym obrazom pedofilov, túto tému komentovali v strane KDŽP a tiež sa voči nej ohradil poslanec Ľuboš Blaha.

Konzervatívna strana Kresťanská demokracia – Život a prosperita (KDŽP) dnešné tri články denníka SME o pedofiloch komentuje s tým, že denník “otvoril novú kapitolu pre akceptáciu pedofílie”.

“Je dobré si všimnúť, že denník SME popri podsúvaniu pozitívnej konotácie na pedofíliu, cez svojho vydavateľa založil aj konzervatívnyweb.sk, kde sa nedá prehliadať, že má nepomerne silné miesto zastúpenia najliberálnejší kresťanský politik na slovenskej politickej scéne, až by sa mohlo zdať, že to je web o ňom a pre neho,” uvádza KDŽP zrejme v súvislosti s dvakrát publikovaným veľkým rozhovorom s predsedom KDH Alojzom Hlinom.

“Prepáčte, ale tu už končí všetka sranda. V priamom prenose sledujeme logické vyústenie bezuzdného liberalizmu, ktorý na Slovensku hlásajú politici ako Čaputová či Truban. Nie, nevciťujme sa do seniorov, ktorých urážajú nevychovaní pubertiaci! Nie, nevciťujme sa do pracujúcich ľudí, ktorých v práci vykorisťujú! Nie! Vciťujme sa do pedofilov! Oni si zaslúžia našu ochranu! Nech žije liberalizmus! Nech žije SME! Mne je z toho regulárne nevoľno.” Napísal v pondelok Ľuboš Blaha z poslaneckého klubu Smer-SD, podľa ktorého sa v denníku SME “dočista zbláznili”.

Uviedol tiež že denník o tom nenapísal len jeden izolovaný nenápadný článoček. “Oni z toho robia koncentrovanú kampaň – kampaň za pedofilov! Hneď tri články na hlavnej webovej stránke. V pondelok ráno. To je škandál! Jeden článok hlása, že vraj pedofili nie sú zločinci. Ježiš, áno, sú to tie najväčšie chúdence, poďme sa do nich vciťovať, poďme za nich zorganizovať pochod. A na bannery si dajme: Pedofili nie sú zločinci!”

“A poďme bojovať za ich ľudské práva! Nie za ľudské práva obetí! Nebojujme za tých, čo celý život trpia psychickými traumami preto, že ich v detstve zneuživali nejaké úchylné prasatá. Tých neriešme. Poďme pomáhať tým, čo majú chúťky znásilňovať deti! Lebo to je priorita našej spoločnosti – úchyláci! Prepánakráľa, toto je už aj na SME príliš. Toto je to povestné dno!”

Blaha píše, že druhý článok rozoberá, že aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania. “Jasné, však vlastne aj masoví vrahovia, psychopati so sadistickými sklonmi a nacisti, čo chcú vykántriť celé národy – tých všetkých poďme ľutovať a robiť všetko pre to, aby voči nim náhodou niekto nepovedal niečo politicky nekorektné.”

“Však oni sú vlastne obete! Utláčaní pedofili – slza sa mi tisne do očí, keď si predstavím, ako veľmi musia trpieť! Proletári 21. storočia! Obete! Nie deti! Tie nie sú obete! Tie sa predsa obliekajú veľmi vyzývavo! Za všetko môžu tie arogantné decká! Oni v tom SME na kompletku zošaleli. Ale na kompletku!”

“V treťom článku SME prináša srdcervúci príbeh o tom, ako pedofil čakal, kým dievčaťu vyznal lásku. No úplná romantika. Di Caprio lieta s Winsletovou, Titanic sa plaví šírim oceánom, do toho hrá My Heart Will Go On, všetci sme dojatí! Ach – aké kruté, že pedofil musel čakať, kým malému dievčatku vyzná lásku – povedzte, aj vás pichlo pri srdiečku! Ostáva len dúfať, že ho dievčatko neodmietlo – inak by to bolo porušenie ľudských práv! Ako, nič v zlom, ale toto je normálne, že reklama na pedofíliu. A mne sa chce vracať. Zo SME, z Penty, z týchto perverzných liberálov, ktorí obhajujú sexuálnych úchylákov!”

Poslanec za Smer-SD to popisuje ako extrémizmus SME. “Milí šialenci zo SME. Mám pre vás malý odkaz. A verím, že hovorím za každého normálneho človeka na Slovensku. Nie, nebudem sa vciťovať do úchylákov! Nebudem sa vciťovať do zločincov! Nebudem sa vciťovať do ľudí, ktorí môžu ublížiť mojim deťom! Budem sa vciťovať do detí, ktoré zneužili! Budem sa snažiť pomáhať rodinám, ktoré rozvrátili! Budem hovoriť o pracujúcich ľuďoch, ktorí celé dni drú a všetci na nich kašľú, kým liberálne monštrá riešia v tlači, ako pomáhať pedofilom! Budem chrániť spoločnosť pred zločincami a úchylákmi! A pred liberálmi typu SME, Denník N či Progresívne Slovensko, ktorí im chcú pomáhať.”

 

DISKUSIA k článku